Про нас

Днем народження фірми є 26 лютого 1999 року. Роботи проводяться в напрямках обстеження технічного стану будівель та споруд з розробкою рекомендацій приведення до нормального технічного стану, розробки несучих конструкцій будівель та споруд для нового будівництва, реконструкції та посилення в умовах підвищеної сейсмічної активності та на ділянках зі складними інженерно-геологічними умовами, розробки та досліджень нових видів будівельних конструкцій та матеріалів, контролю якості будівельних матеріалів та конструкцій (бетонних та залізобетонних, сталевих, дерев’яних, мурованих, скляних), будівельної експертизи з визначенням причин аварій будівельних конструкцій.
За цей час спеціалістами-експертами фірми та у співпраці з іншими організаціями обстежено більше 1000 промислових, цивільних та житлових будівель та споруд, в т.ч. будівлі та споруди стільникового зв’язку у 12 областях України, Бесарабський ринок у м. Києві, стадіони у містах Луцьку, Дрогобичі, Мукачево, Львові, готелі та садиби у Австрії та Польщі, протизсувної споруди по вул. Сахарова у м. Львові. Досліджено колектор ріки Полтва для проектування конструкцій фонтану перед театром опери і балету у м. Львові.

Фірма проектувала несучі конструкції каркасу стадіону «Арена-Львів», комбікормового заводу у с. Києвець та с. Крупець, житлових будинків по вул. Стрийській, Мучній, Пекарській, Мечникова, фундаменти студентської церкви Лісотехнічного університету на ділянці сейсмічністю 8 балів, розробила конструкції протизсувної споруди по вул. Стуса у м. Львові, конструкції церков по вул. Угорській, вул. Городоцькій. В проекті будинку по вул. Балабана застосовано вперше у Львові стабілізаційні палі під частиною монолітної фундаментної плити. За розробку несучих конструкцій римо-католицького храму по вул. Топольній спеціалісти нагороджені грамотою папи Римського Івана-Павла ІІ. На виконання програми ліквідації наслідків повеней запроектовано та побудовано більше 10 мостів у Львівській та Івано-франківській областях, відновлено міст у м. Городок.

Розроблено проекти реконструкцій та посилення більше 200 будівель та окремих квартир. Розроблено та впроваджено унікальний проект демонтажу металоконструкцій Льодового палацу у м. Сімферополі. Протягом 5 хв було демонтовано 10 тис. тон металоконструкцій покриття палацу в умовах міської забудови. Запроектовано та за 20 років влаштовано залізобетонну монолітну плиту під будівлею театру ім. М. Заньковецької, що дало можливість зупинити осідання будинку. За проектом фірми відремонтовано пам’ятник Т. Шевченку у м. Львові.

Контроль якості матеріалів проводився на таких об’єктах як Стадіон «Арена-Львів», будівництво 12-16-ти поверхових житлових будівель по вулицях Пасічній, Біговій, Мечникова, Балабана, Варшавській у м. Львові, 22-х поверхового готелю (найвищої будівлі Західної України) у м. Трускавець та інших.

Вимірювальна лабораторія проводить лабораторні випробування та неруйнівний контроль міцності матеріалів. Визначаються характеристики міцності на стиск та розтяг бетону, сталі, арматурного прокату, деревини, цегли та розчину. Лабораторія має повірене обладнання для вимірювання прогинів, геодезичних робіт (нівелювання, вимірювання висот недоступних точок), визначення рухомості бетонної суміші, вмісту повітря в бетонній суміші, модуля пружності матеріалів, міцності деревини на сколювання.
З допомогою обладнання контролю методом акустичної емісії (обладнання 56-канальне) проведено випробування очисних споруд Львівського заводу «Ензим», наукові дослідження конструкцій посилення бетонних каналізаційних колекторів по вул. Промисловій, вул. Кульпарківській та вул. Дорошенка у м. Львові. Спеціалісти фірми приймали участь у розробці технічних умов та розробці опалубки і налагодженні виробництва попередньо напружених залізобетонних плит трамвайних колій для фірми «Татра-Юг» на заводі «Південний машинобудівний завод». Розроблена та досліджена легка конструкція перекриття з застосуванням конструкційного пінополістирол бетону впроваджена більш ніж на 10 об’єктах у м. Львові, в тому числі з застосуванням неметалевої високоміцної склопластикової арматури виробництва Німеччини. Спеціалістами фірми розроблені альбоми робочих креслень сталевих опор освітлення та сталевих конструкцій блискавкозахисту. Для потреб сертифікації продукції розроблено альбоми робочих креслень метало черепиці, керамзитобетонних блоків тощо. У співпраці з фірмою GIZ (Німеччина) розроблено, досліджено високоміцні декоративні бетони, які впроваджені при благоустрої площі Синагог у м. Львові.

unser Team

Кархут Ігор Іванович

Кархут Ірина Володимирівна

Луців Роман Іванович

Прізвище Галина Батьківна

Auszeichnungen