phone

+380 63 340 5678

mail

karkhoot1@gmail.com

Наш офіс

Архітектура
Кам’яниця є частиною тракту щільної забудови північного приринкового кварталу. В плані – видовжена, з бічною офіциною (флігелем) та внутрішнім двориком. Частково зберегла давню тритрактову структуру планування на рівні підвалів та частини основного корпусу (Памятники градостроительства, 1985, 61).

Сучасний триповерховий будинок звели у ІІ пол. XVIII ст. з використанням підвалів та мурів попередньої кам’яниці. Триосьовий головний фасад вирішений у стилістиці раннього класицизму. Два входи, розміщені симетрично – в обрамуваннях із лучковими завершеннями.

Нижня частина фасаду оформлена французьким рустом. Над першим поверхом проходять дві профільовані тяги з широким фризом. 2-й і 3-й поверхи об’єднані пласкими лізенами. Всі вікна – прямокутні, у профільованих обрамуваннях. Композицію фасадної стіни завершує карниз, над яким влаштований аттиковий парапет (чотири формовані стовпці та металева огорожа). Тильний фасад оздоблено тягами на усіх поверхах. Вікна 1-2 поверхів мають різьблені ренесансні обрамування з білого каменю.

зворотній зв'язок